Një burrë nga Lipjani sot ka njoftuar policinë se persona të pa njohur i kanë hedhur koktej molotovi në veturën e tij.

”Ngjarja ka ndodhur gjatë mesnatës dhe përveq dëmeve materiale nuk ka të lënduar”, është informuar në raportin 24 orësh të policisë.

Rasti është duke u hetuar./21Media