Policia sot ka njoftuar se një i mitur nga Suhareka, duke vozitur automjetin ka humbur kontrollën dhe është rrokullisur.

”Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:30 dhe lëndime ka pësuar vetë i dyshuar po ashtu edhe pasagjeri viktima mashkull, që ka qenë me të. Të lënduarit pas tretmanit mjekësor në QKMF, janë liruar”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Rasti është duke u hetuar. /21Media