Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka publikuar listën zyrtare të kandidatëve për deputetë në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Lista është e përbërë nga 110 deputetë dhe udhëhiqet nga lideri i partisë Ramush Haradinaj për t;u pasuar nga Shemsedin Dreshaj e Time Kadriaj./21Media