Loredana dhe Don Xhoni vijnë në bashkëpunim

1 min read

Reperi i njohur, Don Xhoni dhe artistja, Loredana do të sjellin diçka të re për fansat e tyre.

Bëhet fjalë për një projekt të ri që dyshja do ta sjellin në bashkëpunim.

Lajmin e ka bërë të ditur reperi, Don Xhon i cili ka treguar se kënga e re do të titullohet ”Gjuj per to”.

Meqenëse artisti kishte kërkuar nga Loredana që ajo ta tregoj ditën kur do të publikohet projekti i ri, artistja ka shpërndarë një fotografi në ”InstaStory”, ku ka treguar se projekti i ri publikohet sot./21Media