Loredana publikon këngën e re “On Top”

Rap-artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, ka publikuar së fundmi një projekt të ri muzikor.

“On Top” mban titullin kënga, të cilën e ka kompletuar edhe me një videoklip.

Loredana vjen me interpretim në gjuhën gjermane si dhe me një paraqitje të veçantë në klip.

Ajo kohëve të fundit u përfol për romancën e re me futbollistin e Borussia Dortmundit, Karim Adeyemi./21Media

Back to top button