Maite Perroni ka në plan të bëhet nënë

Maite Perroni ka sqaruar se edhe pse nuk pret ende një fëmijë, ajo dëshiron të bëhet nënë.
Që kur Maite Perroni e bëri publike lidhjen e saj me Andrés Tovar , thashethemet për një shtatzëni të mundshme janë përhapur në më shumë se një rast . Kohët e fundit, fansat janë befasuar kur e kanë parë ish-RBD-në me një bark në dukje të pazakontë dhe të veshur me rroba të gjera.
Por si Perroni ashtu edhe i dashuri i saj kanë këmbëngulur se ky është vetëm spekulim. Megjithatë, e përballur me kaq shumë pyetje, meksikanja ka sqaruar se edhe pse nuk është ende në pritje të një fëmije, ajo dëshiron të bëhet nënë.
“Unë nuk jam shtatzënë, por është brenda planeve tona,” tha aktorja në programin televiziv meksikan Venga la alegría.
Jemi me shumë punë, shumë iluzione, shumë plane dhe do t’i ndajmë në kohën dhe kohën kur të bëhen realitet”, siguroi ai.
Perroni u ankua gjithashtu për të gjitha polemikat në të cilat është përfshirë miqësia e tyre që në ditën e parë.
“Për fat të keq historia jonë ka qenë e mbushur me shumë interpretime me kalimin e kohës dhe ne duam të ndajmë atë që është me të vërtetë në kohë dhe në kohën e duhur, dhe tani po jetojmë një fazë tjetër, dhe kur kjo të ndodhë ne do të jemi më të lumturit në atë kohë, vjen sigurisht”, tha ai.
Edhe partneri i saj aktual e ka mohuar publikisht se ata do të bëhen prindër. “Nuk është e vërtetë, është lajm i rremë, Maite nuk është shtatzënë,” shpjegoi Tovar për El Universal . “Kemi shumë plane së bashku, sigurisht, por do të flasim me ta dhe do t’u tregojmë për zërin tonë./21Media

Back to top button