Makina del nga rruga dhe bie nga ura, lëndohet një person

1 min read

Një person sonte ka marrë lëndime në afërsi të fshatit Turan në Korçë.

Shtetasi E. K., rreth 25 vjeç, dyshohet se ka humbur kontrollin e mjetit tip “Benz”, të cilin ishte duke e drejtuar, ka dalë nga rruga, duke rënë nga ura.

Shtetasi ndodhet aktualisht në Spitalin e Korçës dhe është jashtë rrezikut për jetë, shkruan oranews

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:30, në aksin rrugor Korçë-Voskopojë.

Grupi hetimor po punon për të sqaruar rrethanat e ngjarjes.