Malisheva, “arrë e fortë” për skuadrat e Superligës

1 min read

Skuadra që po garon këtë vit për herë të parë në rangun elitar të futbollit kosovar, Malisheva, është befasia e këndshme e fillimit të kampionatit.Trajneri dhe futbollistët shprehen optimistë për përmbushjen e objektivave të klubit.(E pergaditi-Art KUQI)./21Media