Martohen Eni dhe Genci, ndajnë pamje nga fotosesioni

Këngëtarët, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.
Lajmi është bërë i ditur nga dyshja, përmes rrjeteve sociale.
Të sapomartuarit kanë ndarë fotografi nga fotosesioni, teksa të dy kanë shkruar se ata janë martuar qe nga koha kur janë njoftuar, pra viti 2019.
Fusha e gjelbërt me lule, ishte dëshmi e dashurisë së tyre.
”Të martuar që nga 2019. Mr & Mrs Prelvukaj”, kanë shkruar dyshja në rrjetet sociale./21Media


Back to top button