Matoshi: Ndjenja kur jemi të dashuruar duhet të jetë gjendja jonë normale

 

Aktorja Adriana Matoshi është emrat e njohur dhe të dashur nga publiku shqiptar, e cila njihet për rolet e shumta komike. Krahas karrierës, artistja aktive po tregohet edhe në rrjete sociale, ku po publikon pamje të shumta nga përditshmëria, shkruan rtv21.tv

E kur jemi te fotografitë, sonte Matoshi ka publikuar tri të tilla, në të cilat duket mjaft bukur. E veshur me shije dhe e rregulluar bukur, aktorja duket për mrekulli në imazhet që ka publikuar për 96 mijë e 100 ndjekësit e saj në isntagram.

“Ndjenja që e provojmë kur jemi të dashunum duhet me qenë gjendja jonë normale… Dashnia na tregon më së miri se qysh duhet me qenë ne si njerëz. T’lumtun,t’buzëqeshun,t’matun t’vullnetshëm”, ka shkruar aktorja krahas postimit në instagram.

Kujtojmë që, Adriana Matoshi e ka konfirmuar lidhjen e dashurisë me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld në tetor të vitit 2020./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button