​Mbappe shënon sërish, Barça përshëndetet me Ligën e Kampionëve

Është shënuar edhe goli i pestë në stadiumin “Camp Nou”, ku po luhet derbi mes Barcelonës dhe Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve.

PSG e ka thelluar rezultatin në 4:1 kundër Barcelonës, përmes golit të shënuar nga Kylian Mbappe, raporton KosovaPress.

Mbappe shënon në minutën e 89’ për 4:1.

Golin e gjeni më poshtë.

Back to top button