Me drogë tenton të kalojë kufirin në Merdare

Policia e Kosovës ka arrestuar një person, pasi gjatë kontrollit në çantën e tij kishte gjetur dhe konfiskuar 571 gr me substancë të dyshuar narkotike e llojit kokainë.
Rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 12:00, në Pikën e Kalimit Kufitar në Merdare.
Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./21Media

Back to top button