Me këtë datë luhet “El Clasico”

La Liga ka caktuar datën kur do të zhvillohet “El Clasico” në ndeshjen e dytë, që do të zhvillohet në “Santiago Bernabeu”.
Më 20 mars Real Madrid dhe Barcelona do të përballen me njëri-tjetrin në shtëpinë e “Los Blancos”.
Kujtojmë, se ndeshja fillon në ora 21:00./21Media

Back to top button