Melinda Ademi dhe Finem vijnë në bashkëpunim

Një dyshe që ndoshta nuk e keni menduar se do të vijnë në bashkëpunim, në fakt kanë gati këngën e re.
Melinda Ademi dhe Finem për herë të parë në një duet, i cili do të publikohet me videoklip.
Përmes Instagramit, dyshja publikuan fotografi nga xhirimet e këngës së re.
Ndjekësit e të dy artistëve u shprehën entuziastë për projektin e radhës të dyshes.
“Le të digjen” i thotë Melinda Finemit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FINEM (@itsfinem)


Ende nuk është bërë i ditur titulli i këngës dhe data e publikimit.
E fundit nga Melinda është “A m’ke dasht” në bashkëpunim me Ledri Vulën, ndërkaq nga Finem “Tipa”./21Media

Back to top button