Mentor Haziri publikoi këngën e re

1 min read

 

Këngëtari Mentor Haziri ka publikuar sonte një projekt të ri muzikor.

Kënga e re nga Haziri titullohet “U bo gati dashnia”, dhe vjen e shoqëruar me videoklip.

Muzikën e ka punuar Armend Rexhepagiqi, ndërsa tekstin e ka shkruar Aida Baraku.

Për videoklipin është përkujdesur produksioni “Time Pictures”./21Media