“Merzia” publikohet nga Skerdi

Artisti i njohur, Skerdi Ago, sonte publikoi bashkëpunimin me Kennz-in.
“Merzia”, titullohet kënga e artistëve, e cila u publikua me videoklip, shkruan rtv21.tv
Për tesktin e këngës janë përkujdesur, Skerdi dhe Kennza, ndërsa për videoklipin është përkujdesur Klid Film./21Media

Back to top button