Miftaraj: KQZ vetëm ka zbatuar obligimet kushtetuese dhe ligjore

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Pas moscertifikimit të listave zgjedhore të tri partive

Situatën e krijuar pas moscertifikimit të listave zgjedhore të Vetëvendosjes, AAK-së dhe Nismës Socialdemokrate e komentoi edhe Instituti i Kosovës për Drejtësi. E ndjekim deklaratën./21Media