Ministria publikon çmimet e derivateve

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka publikuar çmimet e derivateve.

Sipas njoftimin, çmimi i naftës është 1.76 centë për litër, i benzinës është 1.40 centë për litër, ndërsa i gazit është 72 centë për litër.

Çmimet e lartcekura vlejnë për 48 orët e ardhshme./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button