Mirsa Kerçeli në IN&OUT tregon pse u largua nga Kosova

Këngëtarja shqiptare Mirsa Kërceli para disa viteve vendosi që jetën ta vazhdojë në Kanada. Mirsa dhe bashkëshorti i saj janë prindër të dy fëmijëve.

35 vjeçarja në emisionin “IN&OUT” të RTV21 për herë të parë tregoi se ajo nga Kosova është larguar për bashkëshortin.

E pyetur se në martesën e saj kush është më xheloz, Mirsa spo Graniti bashkëshorti i saj këngëtarja tha se “të dytë nga pak me raste”.

Kujtojmë se, në fillim të këtij viti Mirsa publikoi videoklipin “Zemra Ime”./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button