Mjegulla në aeroportin e Prishtinës shkakton probleme

Mbrëmë u anuluan dy fluturime, sot kishte vonesa

Mjegulla e dendur që përfshiu Kosovën mbrëmë dhe mëngjesin e sotëm ka çrregulluar edhe orarin e fluturimet në Aeroportin Ndërkombëtarë “Adem Jashari”. Te dielën janë anuluar një fluturim nga Stambolli dhe një tjetër nga Baseli drejt Prishtinës, ndërsa sot ka pasur vetëm vonesa./21Media

 

 

Back to top button