Modelja holandeze: Më pëlqejnë dasmat në Kosovë

1 min read

Modelja holandeze, Dana Rampelberg thuajse çdo verë viziton Kosovën, e kjo fal shoqeve të saj, nga KosovaVioleta dhe Sumea Gashit, të cilat i ofruan asaj ngrohtësinë kosovare.

E ftuar në programin e mëngjesit në RTV21 “Për ditë të mbarë” Dana foli për dashurinë që ka për Kosovën.

Ajo tregoi se në Kosovë më së shumti i pëlqejnë dasmat dhe ushqimi./21Media