Morena i shkruan letër vetes: Më frymëzon, vazhdo të jesh vetja…

 
Morena Taraku i ka kushtuar vetes disa vargje.
Këngëtarja në Instagram ka shkruar se është frymëzuese dhe e ka falënderuar veten që është e tillë.
Ajo tutje ka shkruar ‘vazhdo të jesh vetja’.
“E dashura ime Morenë, faleminderit që je kaq****. Më frymëzon. Ti shkon më lartë secilën herë që ata tentojnë të të ulin poshtë. Vetëm vazhdo të jesh vetja. Kjo është mëse e mjaftueshme për mua. MT për MT”, ka shkruar Morena krahas fotografisë në Instagram./21Media
 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

Back to top button