Moti: Dielli “me dhëmbë”…

1 min read

Sot mbi vendin tonë do të jetë mot kryesisht me diell, me temperatura deri në 13 gradë.

Në mëngjes, vende- vende ngrica të lehta dhe me mjegullë.

Do të fryjë erë e lehtë dhe e drejtimeve tëndryshueshme. 
Temperatura e mëngjesit nga minus një deri në katër, kurse ajo më e larta e ditës nga 11 deri në 13 gradë./21Media