Moti: Pas dite me shi

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, në pjesën e dytë të ditës me reshje shiu e me bubullima.

Gjatë natës pritet ndalim gradual i reshjeve.

Era e dobët deri mesatare nga jugu dhe jugperëndimi, në zonat malore herë pas here e fortë

Temperatura e mëngjesit nga 8 deri në 12, më e larta ditore 22 gradë Celsius.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button