Moti: Pasdite kthjellët +9°C

Pas ngricave të mëngjesit dhe mjegullës, paradite do të jetë e vranët, kurse pasdite me intervale më të gjata me diell
Temperaturat më të ulëta do të lëvizin deri në tre, ndërsa më e larta e dites deri në 9 gradë./21Media

Back to top button