Parashikimi i motit për sot

Parashikimi i motit për sot

Tashmë, mbi rajonin tonë, janë duke u shtrirë fusha të ulëta barike të cilat po sjellin vranësira dhe reshje lokale shiu. Kështu, sot parashihet të kemi mot me vranësira të pjesshme që në pjesën e dytë të ditës mund të sjellin rrebeshe shiu të përcjella me bubullimë. Temperaturat do të sillën në mes 13 e 26 gradë celsius./21Media