Motra raporton në Polici për vëllain e zhdukur

Një femër nga Fushë Kosova ka raportuar të premten se vëllai i saj ka dalur nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

”Ankuesja femër kosovare ka raportuar  se vëllai i saj ka dalur nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e tij”, thuhet në raportin e policisë.

Rasti vazhdon të hetohet./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button