Zhduket një e mitur

Dje në Prishtinë një grua dëshmitare ka raportuar se një e mitur është larguar nga ”Qendra për mbrojtjen e grave dhe fëmijëve”.
Policia rastin e ka cilësuar si ”person i zhdukur”.
Deri më tani nuk dihet vendndodhja e viktimës, rasti në procedurë hetimore./21Media

Back to top button