Mozzik, Dardan dhe Nimo së shpejti vijnë në bashkëpunim

1 min read

Artistët e njohur, Mozzik, Dardan dhe Nimo janë duke punuar në projektin e ri muzikor i cili publikohet së shpejti, i titulluar “Për ty”.

Mozzik ka postuar një video në Instagram ku shihen artistët në xhirimet e videoklipit të ri.

Artisti para pak kohësh kishte bërë të ditur se është duke punuar në projekte të reja muzikore të cilat lansohen së shpejti.

“Për ty” publikohet të enjtën në ora 23:59.

Reperi nga Ferizaj, numëron bashkëpunime me artistë të ndryshëm, e ky është i dyti me Dardan Mushkolaj, i njohur si Mister Dardy./21Media