Mozzik dhe Loredana paralajmërojnë këngën e re

 
Rep-artistët e njohur, Mozzik dhe Loredana kanë një lajm të mirë për fansat e tyre.
Dyshja kanë treguar se kur do ta publikojnë këngën e tyre të re. Lajmin e ka bërë të ditur Mozzik përmes Instagramit.
”Të enjten 23:59”, ka shkruar Mozzik në Instagram krahas fotografisë të postuar së bashku me Loredanën.

Ndryshe, kënga e fundit e Mozzik dhe Loredanës është ”Rosenkrieg”, e cila është publikuar më 28 maj të këtij viti./21Media

Back to top button