Reperi i njohur, Mozzik sot përmes instagramit ka zhvilluar një bisedë me fansat e tij. Në njëren prej pyetjeve të ndjekësve, Mozzikut iu është kërkuar ta jap një këshillë për rininë.

“Nuk ka gjë ma t’bukur se me e ndjek ata që ti e don ma s’shumti në jetë me mbrri. Pikërisht qata ndjekeni”, ka shkruar ai.

Kujotjmë që, Mozzik është njëri ndër artistët më të përfolur në mediat roze edhe për lidhjen e tij me artisten e njohur Loredanën.

Së fundi Mozzik ka qenë në një udhëtim në Dubai bashkë Loredanën dhe me vajzën e tyre, Hanën, që të dy ishin mjaft aktiv në Instagram, që siç dukej po kalonin çaste të bukura si një familje./ 21Media