Mozzik për bashkëpunimin me Elvana Gjatën: Një këngë që e du shumë

 
Këtë muaj do të publikohet kënga “S’ka” nga Mozzik dhe Elvana Gjata. Ky projekt muzikor që do të shoqërohet edhe me videoklip është pjesë e albumit të ri nga Mozzik i titulluar “LamboZiki”.
Për këtë projekt, Mozzik ka shkruar në Instagram se e kanë bërë me shumë qejf dhe vullnet të mirë.
“Një këngë që e du shumë, një këngë që e kemi bërë me shumë qejf e vullnet të mirë! Një këngë perlë.
Kënga e radhës me videoklip e albumit #LamboZiki është në bashkpunim me Elvana Gjata! #Janar2022 #Ska #2EUROGANG”, ka shkruar Mozzik në Instagram.
“S’ka” është bashkëpunimi i tyre i parë./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MOZZIK (@mozzik)


 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)

Back to top button