Mozzik takohet me vajzën e tij për herë të parë pas dedikimit emocionues

Javën e kaluar, Mozzik publikoi një këngë për vajzën e tij Hanën. Kënga titullohet “Të dua” dhe i kushtohet vajzës së tij që e ka nga lidhja me Loredanën. Në këngë reperi flet për ndarjen nga nëna e vajzës së tij dhe distancën nga Hana.

E sot, Mozzik ka bërë të ditur se është takuar me vajzën e tij për herë të parë pas publikimit të kësaj kënge.

Në një video të publikuar në Instagram, Hana dëgjohet duke thënë “Babi e ka bërë një këngë për mua”.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

Artisti përmes tekstit të këngës “Te dua” tregoi se nuk e sheh vajzën nga 8 muaj.

Kjo këngë deri tani në YouTube ka mbledhur mbi 5 milionë klikime./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button