Mozzik uron të bijën për ditëlindje: Më bëre njeriun më të lumtur në botë

Hana, e bija e Mozzik dhe Loredanës sot feston ditëlindjen.
Reperi ferizajas ka ndarë me ndjekësit një fotografi pas lindjes së Hanës, ku duket ai me lot gëzimi.
Mozzik zgjodhi mënyrën më të mirë për ta uruar të bijën në 4 vjetorin e lindjes.
“Sot 4 vjet m’ke bo njerin ma t’mirë n’botë e ma t’gzushmin n’botë, Zot faleminderit”, shkroi Mozzik./21Media

Back to top button