Aventura e Nasrit në Manchester City duket se do të përfundojë

Aventura e Nasrit në Manchester City duket se do të përfundojë

Skuadra turke Galatasaray është e gatshme që të bëjë një ofertë për francezin i cili nuk është në planet e Guardiolas raporton Maxifoot, shkruan rtv21.tv

Nasri i cili aktualisht është i huazuar në Sevilla e ka ta paqartë të ardhmen e tij pasi që edhe ekipi spanjoll është i interesuar për shërbimet e tij.

Nasri ka kontratë më Cityn deri në vitin 2018 dhe është e dyshimtë nese francezi do të pranojë të kalojë në kampionatin turk./21Media