Ndeshja me Benfican, Ylli zhvillon stërvitjen e parë në Portugali

Kampioni i Kosovës në basketboll, Ylli, ka zhvilluar sot seancën e parë stërvitore para ndeshjes me Benfican në Portugali.
Në kuadër të kualifikimeve për në Ligën e Kampionëve, Ylli do të përballet nesër mbrëma si mysafirë me Benfican.
Ndeshja mes Benficas dhe Yllit do të zhvillohet me fillim nga ora 22:00.


Back to top button