Rep-artistja kosovare, Doruntina Shala e njohur si Tayna, po shijon pushimet bashkë me shoqërinë e saj në Maldive.

Nga atje, Tayna ka publikuar disa fotografi në të cilat shfaqet në bikini.

“Jam në pushime të majit, mund të kthehem ose mund të mos kthehem…”, ka shkruar reperja krahas fotografive që kanë marrë shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)

Tayna më 18 mars ka publikuar projektin e fundit muzikor. Tayna në bashkëpunim me reperen gjermane, Ivorian Doll, realizuan këngën e titulluar “WTF” e cila është finalizuar në studiot e Friends Entertainment, me tekst të shkruar nga Tayna dhe Ivorian./21Media