Prishtina dhe Lipjani ndër komunat më transparente!

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

 

Komunat e Kosovës kanë pasur rënie prej 1 për qind të transparencës për vitin 2020. Njëra prej arsyeve për një gjë të tillë po konsiderohet funksionimi i administratës publike me kapacitete të kufizuara përshkak të pandemisë Covid 19. Megjithëkëtë, ndër komunat më transparente gjatë vitit të kaluar janë Prishtina dhe Lipjani./21Media