Në festën e Galatasarayt Rashica merr pjesë me këngën e Shkurte Fejzës

Sulmuesi shqiptar i Galatasarayt, Milot Rashica, iu bashkua festës së ekipit me flamurin e Shqipërisë dhe të Kosovës.

Rashica bashkë me dy djemtë e tij në skenë u ngjit me këngën e famshme të Shkurte Fejzës ”Oj Kosovës oj nëna ime”.

Galatasaray fitoi ndeshjen e fundit kundër Fenerbahces, duke u shpallur kampion i ligës turke.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MR7🚀 (@mr7_inspiration)

 

Back to top button