Në komunën e Vitisë korrje-shirjet në vlug

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Rendimentet deri në gjashtë mijë kilogramë për hektarë

Në kohë pandemie krizë dhe ngecje në shumë fusha. Mirëpo edhe në këto rrethana po zhvillohen korrje-shirjet.Kolegu Bahtir Cakolli raporton nga arat e komunës së Vitisë./21Media