Në një festë të madhe, mësohet gjinia e binjakëve të Genta Ismajlit

1 min read

 

Këngëtarja Genta Ismajli dhe partneri i saj Huseyin Usta shumë shpejt do të marrin epitetin nënë dhe baba për herë të parë.

Ata kanë organizuar një festë të madhe për zbulimin e gjinisë së binjakëve.

Një video me momentet më të bukura të festës, Genta e ka publikuar në Youtube, ku edhe mësohet se ata po presin një djalë dhe një vajzë.

“Mezi kam pritur ta ndaj me ju këtë video”, ka shkruar Genta në Instagram.

Dy muaj më parë përmes një video, Genta Ismajli dhe i dashuri i saj, Huseyin Usta e kanë konfirmuar se po bëhen prindër për herë të parë./21Media