Nën ndikim të alkoolit, burri e rrahu gruan

Një burrë nga Gjakova është arrestuar dje pasi që në ndikim të alkoolit ka ushtruar dhunë ndaj gruas së tij.
”Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se kishte ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij viktimës femër kosovare. I dyshuari kishte qenë nën ndikim të alkoolit të cilit ju ka bërë matja me alkool-test dhe ka rezultuar 1.31 promil”, është bërë e ditur në raportin e policisë.
I dyshuari, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./21Media

Back to top button