Nesër publikohet bashkëpunimi i Dafina Zeqirit

1 min read

Artistja Dafina Zeqiri nesër në orën 18:00 publikon projektin e ri muzikor.

Kësaj radhe, Dafina erdhi në bashkëpunim me repartistin, Majk.

Kënga titullohet “Më Fal” dhe është projekti i parë bashkëpunim i dyshes.

Gjithashtu, këtij projekti i është realizuar videoklipi, ku si Dafina ashtu edhe Majk kanë ndarë kohë ma parë fotografi nga xhirimet dhe duket se janë përkujdesur deri në detajin e fundit, ashtu siç dijnë të dy.

Sekuencë nga videoklipi veçse ishte publikuar në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Kujtojmë që së fundmi Dafina publikoi albumin e saj “Dafinë Moj” i cili u pëlqye e dëgjua shumë, të ardhurat e albumit shkuan për bamirësi, Zeqiri njihet për humanizëm.

Gjithashtu, artistja ishte protagoniste në këngën e parë të mini-albumit të DJ Geek, njëherit i dashuri i saj, “Love of Mine”./21Media