Neslihan Atagül flet për fëmijërinë e vështirë që e ka pasur

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Aktorja e njohur turke, Neslihan Atagul gjatë një insterviste të dhënë së fundmi për mediat turke ka folur për për fëmijërinë e saj. Neslihan tha se ajo u rrit në një familje me të ardhura të ulëta dhe ka kaluar gjëra shumë të vështira.

“Unë iu përmbajta asaj dëgjoja në veten time. Shkurtimisht, unë kam kapërcyer shumë vështirësi në të kaluaren”, tha aktorja.

Kujtojmë se muajin shkurt, aktorja ka qenë e shtrirë në spital si pasojë e humbjes së peshës për shkak të një problemi me zorrë.

E kjo sëmundje e detyroi ta ndërpresë punën e saj. Aktorja ishte e angazhuar si protagoniste në serialin “Sefrin Kizi” , ku luante përkrah aktorit të njohur Engin Akyurek.

Neslihan e njohur për publikun shqiptar u bë me rolin “Nihanit” nga seriali “Kara Sevda”. /21Media