Nga Zvicra, Fero paralajmëron diçka të re

1 min read

 

Reperi nga Gjilani, Feronit Shabani, i njohur me emrin skenik, Fero, së shpejti do të sjellë projektin e ri muzikor.

Fero po synon që karrierën ta vazhdojë në Amerikë, dhe këngën e re që ka finalizuar e ka në gjuhën angleze.

“Së shpejti, Gangsta”, ka shkruar reperi në Instagram, teksa ndau disa sekuenca nga kënga e re.

Për këtë projekt, Fero ka punuar në Zvicër.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FERO (@ferofera)

Më 25 tetor, Fero ka publikuar këngën “Bella”. Ky projekt deri tani ka arritur mbi dy milionë klikime në Youtube./21Media