Ngacmoi kolegen në vendin e punës, arrestohet kosovari

Një grua nga Graqanica ka raportuar se është ngacmuas nga kolegu i punës.
”Ankuesja femër kosovare ka njoftuar se derisa ishte në vendin e saj të punës është ngacmuar nga i dyshuari mashkull kosovar”, thuhet në njoftimin e polcisë.
I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit dërgohet në mbajtje./21Media

Back to top button