Ngacmoi seksualisht të miturën, arrestohet

I dyshuari është dërguar në mbajtje

Në raportin e dërguar nga policia thuhet se një person është arrestuar dje në Lipjan pasi që i njëjti dyshohet se ka ngacmohet seksualisht një femër nën moshën 16 vjeçare.

Rastin e ka raportuar në Polici, ankuesja femër dhe se i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./21Media

Back to top button