Ngulfatet një fëmijë në bazen, dërgohet në QKUK

 
Një fëmijë nga Hani i Elezit është ngulfatur në një bazen plastik dhe i njëjti është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës(QKUK) për trajtim të mëtutjeshëm.
Sipas policisë, rasti ka ndodhur të enjten pasdite./21Media

Back to top button