Nipi vret gjyshen e më pas edhe veten

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

25 vjeçari ka qëlluar me armë gjyshen e tij

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në qytetin e Durrësit rreth mesditës së sotme në familjen Curri në lagjen numër 7 të qytetit bregdetar.

Sipas raportimeve, Ersid Curri, 25 vjeç, ka qëlluar me armë gjyshen e tij 80 vjeçare, Hurme Curri dhe më pas po me të njëjtën armë është vetëvrarë.

Nuk dihet ende nëse bëhet fjalë ngjarje aksidentale, apo për një krim të dyfishtë të qëllimtë./21Media