Mbyllet ndeshja Francë-Australi, ky është rezultati

(Lajm i përditësuar)

Mbyllet ndeshja Francë-Australi, ky është rezultati10:00

Ndeshja Francë-Australi është mbyllur me rezultat 4-1.

Giroud shënon për 4-1 për Francën – 21:37

Rezultati i ndeshjes Francë-Australi është 4-1.

Giroud shënoi golin e katërt në këtë përballje, i dyti i tij në ndeshjen kundër Australisë.

Mbappe shënon për 3-1 kundër Australisë – 21:33

Rezultati i ndeshjes Francë-Australi është 3-1.

Kylian Mbappe shënoi golin e tretë në këtë përballje.

Franca kalon në epërsi ndaj Australisë – 20:36

Franca ka kaluar në epërsi ndaj Australisë duke ngritur rezultatin për 2-1.

Giroud shënoi në minutën e 32’ ndaj Australisë.

Franca barazon rezultatin ndaj Australisë – 20:30

Franca ka barazuar rezultatin ndaj Australisë.

Goli i barazimit u shënua në minutën e 27′ nga Rabiot.

Australia kalon në epërsi ndaj Francës – 20:09

Kombëtarja e Australisë ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Francës.

Golin e parë të ndeshjes e shënoi Craig Goodwin, i cili e kalon Australinë në epërsi prej 1:0 në minutën e 9’ të ndeshjes.

Nis përballja Francë-Australi – 20:00

Katari në përballje me Ecuadorin hapën Kupën e Botës të këtij viti, më 20 nëntor.

Ndeshja përfundoi për 2-0 për Ecuadorin.

Sonte përballen Australia kundër Francës.

Katari në përballje me Ekuadorin hapën Kupën e Botës të këtij viti, më 20 nëntor.

Ndeshja përfundoi për 2-0 për Ekuadorin.

Ndërkaq, ndeshja e dytë e Botërorit ishte përballja e Anglisë me Iranin, e cila përfundoi në favor të Anglisë për 6-2. Më pas ShBA-të me Wales mbyllën ndeshjen për 1-1.

Danimarka me Tunizinë mbyllën ndeshjen me rezultat 0-0. Holanda fitoi ndeshjen ndaj Senegalit për 2-0.

Argjentina humbi ndaj Arabisë Saudite për 2-1. Ndeshja midis Meksikës dhe Polonisë përfundoi me rezultat 0-0./21Media

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button